TEST HİZMETLERİ

Deprem Testleri

Laboratuvarımızda bulunan yüksek doğruluk ve tekrarlanabilir özelliklerine sahip 6 eksenli ve 2 eksenli yönlerdeki test tablaları ile ulusal ve uluslararası standartlara uygun şekilde yapısal olmayan elemanların sismik testleri gerçekleştirilmektedir.

İNCELE

Evinizdeki Riskleri Değerlendirin

Evinizdeki yangın, elektrik çarpması, kayma, düşme ve devrilme risklerini gözden geçirin.

RİSKLERİ DEĞERLENDİR

Yangına Tepki Testleri

Yapı malzemelerinin yangına tepki sınıflandırmaları, TS EN 13501-1 standardına göre yangına tepki testlerinden elde edilen veriler kullanılarak gerçekleştirilir. Allianz Teknik Yangın Laboratuvarı’nda bulunan modern test ekipmanları ile yangına tepki testleri akredite olarak gerçekleştirilmekte ve sınıflandırma raporları yayınlanmaktadır.

İNCELE

Otomotiv Testleri

Otomotiv sektörü için tasarlanan sistem ve alt sistemlerin gerçek kullanım koşullarında yol verilerine göre laboratuvar ortamında kontrollü testleri gerçekleştirilmektedir. Sistem ve alt sistemlerin ömrü boyunca maruz kalacağı titreşim verileri kullanılarak yapılan testlerde tasarım geliştirme süreçlerinin daha güvenilir gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

İNCELE

Teknenizdeki Riskleri Değerlendirin

Teknenizin güvenliği için oluşabilecek tüm riskleri gözden geçirin.

RİSKLERİ DEĞERLENDİR

Taşımacılık Testleri

Tasarım süreci tamamlanmış ve nihai kullanıcıya sevk edilmek için paketlenen ürünlerin, nakliye sırasında maruz kalacağı koşulların laboratuvar ortamında tekrarlı olarak test edilerek potansiyel hata modlarının önceden tespit edilmesi sağlanmaktadır.

İNCELE